.

.

Лавапорт Менс Компресија База Слој Резервоарот Без Ракави САЛАТА Фитнес Елек

Лавапорт Менс Компресија База Слој Резервоарот Без Ракави САЛАТА Фитнес Елек

DEN 247.84
Достапност

Машки Компресија База Слој Резервоар Без Ракави Спортска САЛА Фитнес Маици Елекс одговара за : Авто Трки, Бејзбол И Софтбол, Кошарка, Боречка, Пешачење, Велосипедизам, Фитнес И Јога, Фудбал, Голф, Гимнастика, Трчање, Фудбал итн. за сите вежби.Материјал : Најлон & Spandex Color : Црна, Црвена, Сина, Бела, Сива Големина : XS /S/M/L/XL/Xxls Тип На Ракав : Fit : Stightseason : Пролет, Лето, Fall /umn, Зимски Карактеристики : 1. Основен слој со мала тежина дизајниран да се носи во сите услови во текот на целата година и дизајниран за максимална удобност и слобода на движење.2. Напредната, висока ткаенина за фитил ви помага да останете суви со транспорт на пот подалеку од телото, Уникатно конструирана од 4-насочна ткаенина за истегнување ви овозможува подобра подвижност.3. Брза сува, супер дише, апсорбирачка пот и удобностмногу убава еластична спортска кошула, достојна за купување! Вежбајте удобно со оваа кошула За Компресија, одржувајте го телото во добра форма. Добра цена со добар квалитет и добар изглед! Сзи шема : Големина - - - - - - - - - Биста-ДолжинаВисина Recommended XS-76cm/29.9"64cm/25.1"165cm/64.9"S80cm/31.5"66cm/25.9"170cm/66.9"M84cm/33.0"- - - - - 68см/26.7"175см/68.8 " XL - - - - - - - 92см/36.2"76см/29.9"185см/72.8 " ХХЛ - - - - - 96см/37.8"80см/21.6"190см/74.8" Вклучена Ставка : 1 Х Машка Спортска Кошула : 1. Азиската Кинеска Големина Е Помала Од Американската Или Европската Големина, ве Молиме внимателно проверете ги деталите за големината погоре.2. Ве молиме дозволете 1-2СМ се разликува поради рачно мерење.3. Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради многу фактори како што се резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот итн. Надеж разбирање. Имајте убав ден за купување! Материјал : Најлон + Спандекс. Боја : Црна, Црвена, Сина, Бела, Сива. Фитнес врвот без ракави. Лесен основен слој за тежина. Брзо суво, супер дише, впива пот и удобно.

R

Комплементите на стоката