.

.

Иопко Еден Костим За Капење За Женски Женски Спортски Костим За Капење Спортски Костим За Капење Спојување Костим За Капење Триаголник Шуплив Стомак Костим За Кап?

Иопко Еден Костим За Капење За Женски Женски Спортски Костим За Капење Спортски Костим За Капење Спојување Костим За Капење

DEN 463.84
Достапност

Големина : XL Биста : 104-108см/40,94-42,52" Половината : 82-86см/32,28-33,86" Колк : 109-113см/42,91-44,49" Рамо : 38,8-39,8 см/15,28-15,67" Женски Спортски Костим За Капење Спортски Костим За Капење Спојување Костим За капење триаголник шуплив секси стомак за слабеење костим за капењекарактеристики : костимите за Капење сигурно ќе дадат изјава и ќе ве одржат да изгледате стилски во базенот со тркач назад, обликувајќи градник и блокирање на бојата на страната за слабеење.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.

R

Комплементите на стоката