.

.

Diecast Chevrolet Camaro Yenko Сина Со Црн Врв И Chevrolet Нова Yenko Двојка Жолта Mcacn Сет На Автомобили Ограничено Издание Diecast Модел Автомобили

Diecast Chevrolet Camaro Yenko Сина Со Црн Врв И Chevrolet Нова Yenko Двојка Жолта Mcacn Сет На Автомобили Ограничено Издание

DEN 1.67
Достапност

Сосема нови модели на автомобили со 1/64 скала од 1967 Година Шевролет Камаро Јенко Блу Металик Со Црн Врв и 1970 Година Шевролет Нова Јенко Двојка Жолта Мекакн (Мускулен Автомобил И Корвета Државјани) Комплет Од 2 Автомобили Ограничено Издание на парчиња од 2004 година ширум светот.Сосема нова кутија.Вистински гумени гуми.Детални екстериери.Имајте аспиратори за отворање.Доаѓа во блистер пакет.Официјално лиценциран производ.Диекаст метално тело и шасија.Автентично реплицирани бои и графика.Димензии приближно л-2,75-3 инчи долги.ОВОЈ СЕТ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИВЕ МОДЕЛИ : 1) 1970 Шевролет Нова Јенко Двојка Сончев Оган Жолта Со Црна Двојка ленти.2) 1967 Шевролет Камаро Јенко Супер Автомобил Нантакет Син Металик Со Рамен Црн Винил Врв и Црни Ленти за Нос. Diecast Модел Автомобили. Уникатни Конструкции И Висококвалитетни Производи. Сосема Ново.

R

Комплементите на стоката