.

.

ВИДОВИ И ТРУ женски ватиран пуловер

ВИДОВИ И ТРУ женски ватиран пуловер

DEN 1.67
Достапност

Ватиран ракав додава трендовски текстура на вашите секојдневни врвови. Овој трендовски време и џемперот Tru Pullover прави одличен додаток на вашите омилени фармерки и хеланки. Супер, мека ткаенина и опуштено вклопување носи моментална удобност и стил во случајни денови. Материјал : 74% памук/26% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со рамења на капки. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ватирани детали на ракавите. Quilted pullover џемпер за жени од време и Tru.

R

Комплементите на стоката