.

.

Чудовиште Џем, Официјална Калавера Чудовиште Камион, Умре-Фрлија Возило, Коска Двор Камиони Серија, 1: Скала

Чудовиште Џем, Официјална Калавера Чудовиште Камион, Умре-Фрлија Возило, Коска Двор Камиони Серија, 1: Скала

DEN 3.00
Достапност

Воведување на сите нови, официјални 1 : 64 скала Умре-фрлија Чудовиште Џем чудовиште камион! Оваа посно, значи, чудовиште џем машина има повеќе детали и графика од кога било досега! Со официјални Гуми БКТ, стилизирани хромирани бандажи и автентична шасија со детали за хром, овој камион чудовиште го отелотворува стилот и замавнувањето на неговиот колега од реалниот живот! ПЛУС, овој камион со размер 1 : 64 доаѓа во комплет со возач обликуван во возачкото седиште и КОЛЕКЦИОНЕРСКИ Џем Од Чудовишта ВИП нараквица, за да можете да бидете дел од акцијата насекаде! Ова 1 : 64 скала Умре-фрлија Чудовиште Џем камион е исто како вистинската работа - само забава големина! И сега со повеќе камиони за собирање од кога било досега, лесно е да ја следите вашата колекција со ексклузивниот колекционерски постер! Започнете да ја градите вашата колекција Џем Од Чудовишта денес! ОФИЦИЈАЛЕН КАМИОН ЗА ЏЕМ ОД ЧУДОВИШТА : Доминирајте сѐ на вашиот пат со целосно новиот, официјален Џем Од Чудовишта 1 : 64 скала камион чудовиште!. АВТЕНТИЧНА РЕПЛИКА : серијата со умирање 1 : 64 ви ја носи акцијата За Џем Од Чудовиште! Официјалните гуми НА БКТ, деталната графика и стилизираната шасија прават да се чувствувате како да ја држите вистинската работа!. КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПОСТЕР : следете ги вашите Камиони Со Џем Од Чудовишта со ексклузивниот колекционерски постер! Секој постер има одличен Камион За Џем Од Чудовиште од едната страна, за да можете да го закачите на вашиот ѕид!. СОБЕРЕТЕ ГИ сите : Соберете Копач На Гробови, Мегалодон, Ел Торо Локо, Макс Д и повеќе и пресечете го патот до победата во вашиот сопствен настан За Џем Од Чудовишта! Започнете со собирање денес! На возраст од 3 и повеќе години. Вклучува : 1 Чудовиште Џем Чудовиште Камион, 1 Вип Нараквица, 1 Колекционерски Постер . ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

R

Комплементите на стоката