.

.

Вредност Топла Фи Стакло Камења-Кристал -

Вредност Топла Фи Стакло Камења-Кристал -

DEN 1.67
Достапност

Малите топли фиксни кристали се совршени за додавање пенливи детали на секој проект. Користете ги овие кристално јасни 3мм кристали со Сетер За Топол Фикс На Darice® За да создадете уникатни САМОСТОЈНИ моди. Секое пакување кристално топло поправање на кристали вклучува 1000 проѕирни стаклени камења од 3 мм. Вредност Пакет Топла Фикс Стаклени Камења-Кристал-3мм-1000 парчиња.

R

Комплементите на стоката