.

.

Црвен Адвокат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Црвен Адвокат Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.33
Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црна Црвена Адвокатска Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има црвен Адвокат отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

R

Комплементите на стоката