.

.

Илустрација на розова цветно градинарска буква j by ABC Декоративно фрлање перница

Илустрација на розова цветно градинарска буква j by ABC Декоративно фрлање перница

DEN 1.67
Достапност

Писмото j над розова градина позадина. Art'st : Abc. Тема : Типографски. Стил : Современ и современ. Тип на производ : Декоративна перница за фрлање со вметнување. Оваа декоративна перница за фрлање ја карактеризира буквата j преку розова градина позадина. Истакнати бои : светло сина, тиркизна, сива, црна, бела, розова ABC е дизајнерска група со седиште во Кливленд, Охајо. Тие комбинираат најразлични креативни позадини за да направат модерни, забавни дизајни за украси за домови. Без разлика дали тоа е вашето омилено класично уметничко ремек -дело или забавна, мотивациска фраза, трговска марка ликовна уметност перници за фрлање носат креативна удобност и стил на кој било декор во вашиот дом или канцеларија. Овие шик и уникатни перници имаат целосна печатена обвивка во боја над 100% вметнување на полиестерска перница од 100% . Складската форма од 16x16 е совршена како декоративен акцент на кревет, изјава за вашата омилена фотелја, или мешано и совпаѓано како своја курирана колекција на каучот или lovesубов. Со најразлични висококвалитетни слики, една или повеќе трговски марки за ликовна уметност внимателно изработени перници ќе и ’дадат на секоја просторија естетски раб што сите ќе го забележат. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана.

R

Комплементите на стоката