.

.

Eyикмарн 3д Ѕидни Налепници На А-З, Леплива Азбука Уметност Мурал САМ Фреска Домашна Дневна Соба Ѕид Декор

Eyикмарн 3д Ѕидни Налепници На А-З, Леплива Азбука Уметност Мурал САМ Фреска Домашна Дневна Соба Ѕид Декор

DEN 0.33
Достапност

3д Ѕидни Налепници, Леплива Азбука Уметност Мурал САМ Фреска Домашна Дневна Соба Ѕид Декор. Сакате да додадете некоја личност во вашиот дом без да го скршите ѕидот? Нашите ѕидни налепници се совршено решение!. Спецификација. Име на ставка : налепница за ѕид. Боја : злато. Материјал : акрилик. Шема : А-З. Големина : 3,94 инчи. Содржина На Пакетот. 1pc x ѕид налепница. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Издржлив За Употреба : налепницата за ѕид со азбука е изработена од акрилен материјал, безбедна, издржлива, лесна за чистење, може да се нанесува долго време. Лесен За Инсталирање : 3д ѕидниот мурал е самолеплив, лесен за инсталирање и отстранување, нема да го оштети ѕидот. Современ начин за комплетирање на внатрешниот дизајн на вашиот дом или соба. Применливо Место : налепницата за ѕид е погодна за мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар итн. Исто така, добро се вклопуваат за вашата дневна соба, детска соба, трпезарија, канцеларија или други места, одличен избор за декорација на ѕидот на домот. Совршен Подарок : нашиот ѕиден декор во дневната соба е убав подарок за вашите пријатели, семејство и соработници во повеќето специјални прилики Како Божиќ, роденден, годишнина, свршувачка, дипломирање, пензионирање итн. Пакет : 1 парче налепница за ѕид, треба сами ДА НАПРАВИТЕ САМИ, можете да создадете свој ѕид според вашата имагинација.

R

Комплементите на стоката