.

.

Благородна куќа Реми од средниот век модерни столици за јадење ткаенина, сет од 2, пригушени сини

Благородна куќа Реми од средниот век модерни столици за јадење ткаенина, сет од 2, пригушени сини

DEN 2559.84
Достапност

Овие рафинирани столчиња за трпезарии нудат крајна удобност со најпознатите минимални дизајни. Тапациран во ткаенина со највисок квалитет, контуираното седиште се потпира на недооценетите нозе направени од железо со завршна обработка на дрво, давајќи ви естетски изглед на дрво со издржливост на метал. Резултатот е стол што е и неверојатно силен и неверојатно убав. Благородна куќа Реми со модерни столици за јадење од средниот век, сет од 2, пригушени сини : Вклучува : две (2) столчиња. Материјал : ткаенина. Состав : 100% полиестер. Материјал за нозе : Метал со завршна обработка на дрво. Повеќе опции во боја. Опции за завршување на повеќе нозе. Потребно е собрание. Рачно изработени детали. Димензии : 20,75 инчи длабоко x 17,50 инчи широк x 34,50 инчи високи. Ширина на седиштето : 17,50 инчи. Длабочина на седиштето : 15,60 инчи. Висина на седиштето : 19,00 инчи.

R

Комплементите на стоката