.

.

Студените индустрии модерни пустински сценографии Кактус растенија сликање нераспорен уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од Лора Маре

Студените индустрии модерни пустински сценографии Кактус растенија сликање нераспорен уметнички печатени wallидни уметности,

DEN 2.67
Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : модерно, сликарство, кактус, сушна вегетација, пустина, пејзаж. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Лора Маре.

R

Комплементите на стоката