.

.

За Да F-Lobo Explorer Спорт Трак МАРК LT Заден LED 3-Та Трета Сопирачка Светлина Опашка Стоп Светилка Црно Домување Пушеле Леќа 09

За Да F-Lobo Explorer Спорт Трак МАРК LT Заден LED 3-Та Трета Сопирачка Светлина Опашка Стоп Светилка Црно Домување Пушеле Леќа

DEN 2198.72
Достапност

Ова неверојатно светло led трето светло за сопирачките, исто така, вклучува или проѕирна леќа или црвена леќа за совршено да одговара со остатокот од вашите камиони уникатен стил. Ако сакате вашиот камион да се издвојува од толпата, ова е вашиот билет!Дизајниран да одговара : 2004-2008 форд Ф-1502007-2010 Форд Експлорер Спорт Трац2004-2008 Форд Лобо2006-2008 Линколн Марк ЛТ* Отпорник На Оптоварување (не е вклучен) може да биде потребен ЗА надградба НА ЛЕР од модели што работат СО оем халогени светилки Оем Дел Бр : FO2890103, S67005, 923237 Други дел бр : 7л3з-13а613-Б, 7л3з13а613б Поставување На Возило : Задни Белешки : Целосно Склопување. Моќни Led Диоди дизајнирани да ја подобрат видливоста. Д.О. Т. (Оддел За Транспорт) и С. А. Е. (Друштво За Автомобилска Индустрија) одобрени. Одговара Изберете : 2004-2007 ФОРД Ф1502008-2010 ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАЦ2006-2008 ЛИНКОЛН МАРК Лтанд повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Комплементите на стоката