.

.

Машка величествена црвена морнарица Свети Луис Кардиналс Сити Реп поблиску Маица со врат од Раглан В-врат

Машка величествена црвена морнарица Свети Луис Кардиналс Сити Реп поблиску Маица со врат од Раглан В-врат

DEN 3.00
Достапност

Претставете го кардиналите на Сент Луис во стил со оваа градска претставник поблиску маица. Оваа величествена кошула го содржи зборот на тимот низ градите и логото на левиот ракав. Дизајнот на ракавот Raglan и V-вратот му даваат на овој Сент Луис кардиналс совршен спој на стил и удобност. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Мрежи назад и страни. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Официјално лиценциран. Бренд : Величествено. Увезени. Краток ракав. Јака без ознака. Апликација. Зашивање на рамен. Раглански ракави. V-врат. Материјал : 100% полиестер. Везена примена на ткаенини. Везена графика. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Мрежи назад и страни. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Официјално лиценциран. Бренд : Величествено. Увезени. Краток ракав. Јака без ознака. Апликација. Зашивање на рамен. Раглански ракави. V-врат. Материјал : 100% полиестер. Везена примена на ткаенини. Везена графика.

R

Комплементите на стоката