.

.

Колиша Жени Ремени Плажа Долги Панталони Пуловер Шпагети Ремен Панталони Бохо Екипажот Вратот Комбинезони

Колиша Жени Ремени Плажа Долги Панталони Пуловер Шпагети Ремен Панталони Бохо Екипажот Вратот Комбинезони

DEN 271.84
Достапност

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Летни Панталони За Харем На Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Дизајн : Секојдневен, среден струк, едно парче, ремен, врат на екипажот, без ракави, цветен принт, комбинезон со долги панталони.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Тренерки, Директен Комбинезон За Нозе, Прерамки Долги Панталони Тип На Шема : Цветен Принтбој : Сина, Жолта, Црна, Црвена, Бела (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Панталони Без ракави : Долг Струк : Среден Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1.Закачете се да се исуши. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн.Рачно миење ладно одделно се препорачува. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.

R

Комплементите на стоката