.

.

Саркојар 16х Двострани Геоборд Нокти Штипки Еластични Ленти Деца Наставни Помагала

Саркојар 16х Двострани Геоборд Нокти Штипки Еластични Ленти Деца Наставни Помагала

DEN 1.00
Достапност

спецификации : . направено од врвен материјал, издржлив и без мирис. намачкајте ја еластичната лента за да ја формирате вашата геометрија на плочката за нокти. т. геометриската област ќе се пресметува според бројот на квадрати. tgrat за деца основно математичко образование. т. ттип : Табла За Нокти. материјал : Пластика. карактеристики : Двострана, Интелигентна Играчка, Со Еластични Ленти, Наставни Помагала. t Size : 16cm x 16cm/6.30 "x 6.30" (Прибл.). t. t Notes : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т. пакетот Вклучува : . Т1 х Ноктите Одбор. т10 х гумени Ленти. Ве молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Изработен од врвен материјал, издржлив и без мирис. Користете ја еластичната лента за да ја формирате вашата геометрија на плочката за нокти. Геометриската област ќе се пресметува според бројот на квадрати. Одлично за деца основно математичко образование. Двострана, Интелигентна Играчка, Со Еластични Ленти, Наставни Помагала.

R

Комплементите на стоката