.

.

Белата Марка Женски Плус Големина Аполин Везени Џемпер Фустан

Белата Марка Женски Плус Големина Аполин Везени Џемпер Фустан

DEN 608.00
Достапност

Белата Марка Женски Плус Големина Аполин Везениот Џемпер Фустан е совршен за есенските и зимските месеци. Прекрасниот фустан има долги ракави и извезени детали на деколтето. Стилскиот фустан е направен од ткаенина за џемпер со мала тежина за да ве стопли и удобно. Белата Марка Женски Плус Големина Аполин Везениот Џемпер Фустан има преголемо вклопување и добро стилизира со хеланки или чизми. Белата Марка Женски Плус Големина Аполин Везени Џемпер Фустан. Мерења на моделот : Висина 5 ' 7,"БИСТА 40Д, Половината 34,"Колковите 44". Моделот носи големина 1х. 97% Полиестер 3% Спандекс. Женски Џемпер Фустан. Долги Ракави. Везени Детали. Ткаенина Со Мала Тежина. В-Деколте. Должината е 37". Печатени. Машинско перење ладен нежен циклус со слични бои, не избелувајте, сушете суво ниско, топло железо кога е потребно, не сушете чисто.

R

Комплементите на стоката