.

.

Женски Кардигани Есенски Копче За Носење Кружен Врат Долг Ракав Мек Плетен Кардиган За Жени

Женски Кардигани Есенски Копче За Носење Кружен Врат Долг Ракав Мек Плетен Кардиган За Жени

DEN 1.00
Достапност

Umn 2023 Женско Копче За Носење Тркалезен Врат Мек Плетен Џемпер Од Кардиган Со Долг Ракав За Жени. Материјал : Плетена волна. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 194гр. големина На Пакетот : 20х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 84cm/33.07" Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 53cm/20.87"Големина : M Биста : 88cm/34.65" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 54cm/21.26"Големина : L Биста : 92см/36.22" рамо : 38см/14.96" ракав : 52см/20.47" должина : 55см/21.65"големина : xl биста : 96см/37.80" рамо : 39см/15.35" ракав : 53см/20.87" должина : 56см/22.05"големина : ххл Биста : 100см/39.37" рамо : 40см/15.75" ракав : 54см/21.26" должина : 57см/22.44" прилики : палтото е одлично за активности Во Затворени Простории и На отворено, како што се скијање, сноуборд, лизгање, планинарење, пешачење, Кампување,риболов ,кампување за велосипедизам, трчање и други зимски спортови на отворено. Гарантирано Задоволство Е Нашиот Приоритет Број Еден. Ако не сте Задоволни со Вашето Купување, Со Задоволство Ќе Обработиме Размена или За Вас. : Преместување Каваи Аниме Зајак Долги Уши, Симпатична Слатка Цртана Јакна Палто, Скокач Долги Уши Со Качулка, Затворање На Патент, Два Џеб, Кадифен Топол Меки - Надворешна Облека. Совети За Миење : Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија. Немој . Јакните Се Дизајнирани Лесни, Може да се Спакуваат Во Мала Компактна Торбичка Која Лесно се Носи во Вашето Дневно Пакување и За Патување или Секојдневна Облека, А Исто така Ја Намалува Потрошувачката на Енергија во Бод.

R

Комплементите на стоката