.

.

Атлетски работи Девојки печатени Racerback Активен ромпер, големини 4- & плус

Атлетски работи Девојки печатени Racerback Активен ромпер, големини 4- & плус

DEN 2.67
Достапност

Толку меко и толку симпатично! Активниот ромпер на атлетската работа е изгледот што ќе го живее цело лето! Ткаенината за влага ја држи суво. 4-насочна ткаенина од истегнување се движи со неа. Mesh Inset помага да се одржи кул. Деколте за лажичка. Без ракави со безобразен грб. Еластична половината со влечење. 88% рециклиран полиестер/12% спандекс; МЕШ : 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Без ракав активен печатен ромпер за девојчиња од атлетски дела.

R

Комплементите на стоката