.

.

Зајакнувач на прсти, НОВ Тренер За Јачина На Зафат, Вежбач За Прсти, Вежба За Прсти На Отпорно Ниво, Зајакнувач На Раце За Тренинг За Сила, Тренинг За Продолжување На

Зајакнувач на прсти, НОВ Тренер За Јачина На Зафат, Вежбач За Прсти, Вежба За Прсти На Отпорно Ниво, Зајакнувач На Раце За Тренинг

DEN 215.36
Достапност

6 Отпорни Нивоа За Избор : Силиконскиот Вежбач за Прсти на Гитара ви обезбедува 6 нивоа на отпорни нивоа, вклучувајќи 6,6 ФУНТИ, 8,8 ФУНТИ, 11 ФУНТИ, 13 ФУНТИ, 17 ФУНТИ и 21 ФУНТИ. Материјал : Нашата Носилка за Прсти е изработена од висококвалитетен силиконски материјал, кој е безбеден и издржлив, не е лесен за кинење и може да се користи долго време. Пренослив И Лесен Дизајн : Тренерот За Прсти е доволно мал и лесен за да се вклопи во вашата торба или џеб во теретана. Можете да уживате во тренингот на работа или во слободно време. Вежбајте ги рацете во секое време, насекаде Со Вежбачот За Екстензори на Прстите. Широк Спектар На Корисници : лентите за зајакнување на рацете го олеснуваат зглобот се погодни за луѓе од различна возраст и се применуваат за алпинисти, тенисери, играчи на голф, бејзбол играчи, гитари, пијанисти, тапанари и многу повеќе.

R

Комплементите на стоката