.

.

Империја Бетани Традиционален Килим Од Волна, Слонова Коска Светло Сива, 7'6 9'6

Империја Бетани Традиционален Килим Од Волна, Слонова Коска Светло Сива, 7'6 9'6

DEN 1568.00
Достапност

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

R

Комплементите на стоката