.

.

Mementsубовни моменти породилна женска памучна мека чаша медицинска сестра градник стил L3088

Mementsубовни моменти породилна женска памучна мека чаша медицинска сестра градник стил L3088

DEN 383.84
Достапност

Оваа разноврсна медицинска сестра основна е совршена за секојдневно носење. Удобноста и функционалноста се соединуваат во оваа атлетска инспирирана медицинска сестра градник совршен за активности со ниски влијанија. Создадено со мешавина од памук, ќе уживате во лесна вклопување и чувство што може да се носи скоро каде било. Ултра-мека, памучна ткаенина за целодневна удобност, преклопни чаши со внатрешни краци на памук овозможуваат дискретни медицински сестри, една рака на доилки овозможуваат брза промена на доењето, наредени чаши за целосна покриеност, спречуваат да се истурете, жичана лента Овозможува лесна поддршка и удобност, поставени, прилагодливи ленти спречуваат копање.

R

Комплементите на стоката