.

.

Банер градина n смола плетена мебел за мебел за внатрешен двор - секциска челична рамка со сиви перничиња, мешано сиво кафеава

Банер градина n смола плетена мебел за мебел за внатрешен двор - секциска челична рамка со сиви перничиња, мешано сиво кафеава

DEN 2.67
Достапност

Мебелот за внатрешен двор е типично несмасен, застарен и непривлечен, затоа преработете го вашиот двор со нашата колекција на стилски и прифатливи плетени комплети на отворено! Нашите сетови имаат модерни дизајни и се изработени од висококвалитетни материјали за кои се гарантира дека ќе трае. Ние произведуваме најразлични плетени комплети кои се стилски, лесни за чистење и одржување и доволно разноврсни за да сместат различни простори. Со опции како што се сегментални софи, разговорни комплети и комплети за салон Chaise, нашите сетови се дизајнирани да одговараат на стилот на вашиот дом и се соодветно големини, така што тие можат да бидат распоредени на најразлични начини. Донесете нова енергија во вашиот дом и направете го вашиот двор место за да бидете за скари и собири - со колекцијата на плетени мебел од Банер Гарден. Baner Garden N76 смола плетена мебел за внатрешен двор со мебел - 4 парчиња разговори Сегментална челична рамка со сиви перничиња, мешан сив/кафеав квалитет - мебел за надворешно мебел Банер градина е изграден за удобност со длабоко седење поддржано од челични рамки отпорни на 'рѓа. Парчето со рачно заработување е прецизно ткаено со високо одделение PE Rattan плетен и е главен мебел за внатрешен двор за кој било трем, внатрешен двор, базен или просторија за сонце. - сите временски и цврсти перничиња од пена со дебелина од 3,5 инчи. - Лесно собрание- Секое парче е дизајнирано за безбедно, едноставно и искуство без проблеми. - Ниско време за одржување- сите временски услови и перничиња бараат само мало чистење на места со влажна партал, вода и благ сапун за бескрајна сезона на убавина по сезона. - Мерки со единечен стол : 30,7 x 30,3 x 32,7 инчи. Тежина : 24,2 фунти - мерки за loveубовно седиште : 52,8 x 30,3 x 32,7 инчи. Тежина : 19,8 фунти. - Мерки на табелата : 35,8 x 19,7 x 18,5 инчи. Тежина : 35,2 фунти.

R

Комплементите на стоката