.

.

Оригинално столче за торби со грав

Оригинално столче за торби со грав

DEN 1951.84
Достапност

Шета за торбички со гравчиња со гравчиња од гравчиња, столчето за вреќи со грав, е кадифен, удобен и секојдневен додаток на кој било дом. Достапно во најразлични светли бои, оваа бушава вреќа со грав со микрофибер Chenille е исполнета со поддржувачки полистирен пелети и има капакот за перење машина. Ова столче го комбинира најдоброто од ретро стил со завиткување на иконскиот стол за вреќи со грав од 1970 -тите во светла ткаенина од бушава, па потсетува на ерата на столот за торбичка со грав од грав е кадифен, удобен и обичен додаток на кој било дом. Достапно во најразлични светли бои, оваа бушава вреќа со грав со микрофибер Chenille е исполнета со поддржувачки полистирен пелети и има капакот за перење машина. Ова столче го комбинира најдоброто од ретро стил со завиткување на иконскиот стол за вреќи со грав од 1970 -тите во светла ткаенина од бушава, па потсетува на ерата. Покривот за микрофибер Chenille е машински печење, но толку е меко што можеби никогаш нема да сакате да се извлечете од столот. Ова парче е совршено за игра или дневна соба, или оставете го вашето дете да го избере својот омилен од четирите достапни бои за сопствената соба. 100-процентно покритие на микрофибер Chenille. Опции за боја : Бора Бора Сина, залив сина, памучна бонбона розова, меко жолта, галактичка зелена, пирана розова, виолетова магла, црна црна боја, тофе од кафе, снежна бела боја. Стил : кадифен мебел. Пополнете : Полистирен пелети. Затворање : Зипер за безбедност на деца. Отстранлив капак : Да. Инструкции за нега : Машинска миење. Тежина 9 килограми. Димензии : 24 инчи висока x 24 инчи широк x 24 инчи длабоко.

R

Комплементите на стоката