.

.

Реверзибилна инспиративна нараквица за кабел со розова кутија

Реверзибилна инспиративна нараквица за кабел со розова кутија

DEN 175.84
Достапност

4мм Цврст кабел од не'рѓосувачки челик мазен заоблен удобност вклопување врв 25мм алуминиумски диск шарм реверзибилен целосен ротирачки центар за ротирање на центри со висока полиран финиш реверзибилна инспиративна нараквица за кабел со розова кутија.

R

Комплементите на стоката