.

.

2pk чипка трим спиење кратко

2pk чипка трим спиење кратко

DEN 1.00
Достапност

Спиењето на пакетот Blis 2 со кратко со чипка е најлесниот начин да ја облечете вашата дневна облека. Овој сет вклучува два шорцеви направени од ултра мека рајонска измислица, комплетна со нежен сатенски цртеж. Овој PJ Short не е "Пад на удобност или стил. Комплетот вклучува 2 шорцеви за трим на чипка со влечење на сатен. 95% рајон 5% спандекс. Дишење и лесен.

R

Комплементите на стоката