.

.

Начин да се слават спортски свирки, забави за забави, Денот на вineубените, пластика

Начин да се слават спортски свирки, забави за забави, Денот на вineубените, пластика

DEN 159.84
Достапност

Овие уникатни картички за Денот на вineубените со новини се сигурни дека ќе ги привлечат вашите пријатели! Секоја кутија вклучува 6 картички за в Valentубените и 6 спортски свирки со кои можат да играат децата. Одлична бонбона-алтернативна за забавата за размена на в Valentубените во училницата, спортските свирки сигурно ќе бидат сакани и користени! Побарајте повеќе боксени картички за Денот на в Valentубените со новини! Вклучува до/од вселената на картичката 3 x 4 "". Вклучува 6 спортски свирки, 6 картички и 6 јасни торби. Свирките се обликувани како бејзбол, фудбалска топка и кошарка. Добивате 2 од секој дизајн. Начин на славење на забави за партии на Whistles на Valentine Sport, 6 брои : Пакетот вклучува 6 спортски свирки и 6 картички. Одлично за училишна забава за Денот на вineубените. Поминете како награди за игри на вашата забава. Вклучете ги во торба за добра за вашите гости да се вратат дома. Возраст 3+. Проверете ги сите слатки забави за Денот на вineубените и украси од пат за да слават.

R

Комплементите на стоката