.

.

Уметничка галерија на ремек -дело Кампањ ен рурален пејзаж од Вилбо Канвас Уметнички принт 24 36

Уметничка галерија на ремек -дело Кампањ ен рурален пејзаж од Вилбо Канвас Уметнички принт 24 36

DEN 3.00
Достапност

Убавината на огромното обработливо земјиште е донесена во живописен живот во овој апстрактен печатење на платно што има силна палета на жолта боја со комплементарни сини небо. Големо и смело парче за дневна соба, трпезарија или поставено на крајот на долг ходник, ова парче сигурно ќе привлече внимание и се истакнува. Печатено само на платно со врвен квалитет со технологија од прв степен, секоја четка за четка е карактеристична и дефинирана во рамките на ова парче. Плус, со печатење што го опфаќа просторот на платното, кадрирањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Апстрактна пејзаж платно уметност. Увезени. Совршен за модерен дом или канцеларија. Избриши чисти.

R

Комплементите на стоката