.

.

Гербер бебе момче органски тела, 5-пакувања

Гербер бебе момче органски тела, 5-пакувања

DEN 112.00
Достапност

Подгответе се со денови исполнети со нови авантури со оваа 5-пакет на куќички за кратки ракави на Baby Baby Boys! Забавно да се сложат или да се носат сами. 5 пакувања вклучуваат : 5 каросерии со кратки ракави. Екипаж. Кратки ракави. Проширување на рамената за лесно вклучување и исклучување. Затворање на предвремено затворање на дното на предниот дел за лесни промени. Графички и акценти за печатење со пуф. 100% органски памук. Машина за перење. Увезени. Гербер 5-пакувања со кратки ракави за кратки ракави-Телови за бебе.

R

Комплементите на стоката