.

.

Мсемис Женска Камизола Балет Танц Трико Гимнастика Трико Танцување Црна Л

Мсемис Женска Камизола Балет Танц Трико Гимнастика Трико Танцување Црна Л

DEN 527.20
Достапност

Женски Крст Крст Балет Танц Трико Гимнастика Трико Балет Танц Танц Вежби Вежби Ками Јога Спортски Тимови Балеринасет Вклучуваат : 1 парче Балет Трико Состојба : Ново Со тагматеријал : Полиестер, Памук : Повеќебојна(како што покажуваат сликите) Ознака Бр.Препорачана Големина На Половината Crotch XSXS28.0-36.0"/72-92cm23.0-34.0"/58-86cm24.5"/62cm SS30.0-38.0"/77-96cm24.5-35.5"/62-90cm25.5"/65cm MM32.0-41.0"/82-104cm27.0-38.5"/68-98cm27.0"/68cm LL34.0-42.5"/87-108cm29.0-40.0"/73-102cm27.5"/70cm XLXL36.0-44.0"/92-112cm30.0-42.5"/77-108cm28.0"/72см Едноделен Женски Балетски Танчер Трико, ремени крст крст на грб. Изработен од памучни материјали, дише и растеглив, мек за носење. Шпагети ремени за рамо и со вградена облога на градник на полица. Погоден за часови по танц, гимнастички вежби, сценски перформанси итн.

R

Комплементите на стоката