.

.

Половина Капак На Телото За Фуџи Пу Футрола За Камера Стп Кожна Обвивка Заштитна Половина Обвивка За Капакот На Телото За Фуџи XT XT XT КАМЕРА Браун

Половина Капак На Телото За Фуџи Пу Футрола За Камера Стп Кожна Обвивка Заштитна Половина Обвивка За Капакот На Телото За Фуџи

DEN 223.84
Достапност

половина капак на телото за фуџи пу футрола за камера Стп Кожна Обвивка Заштитна Обвивка За Половина Тело За Фуџи XT10 XT20 XT30 Camerabrownspeciation : Состојба : Тип На Ставка : Pu Камера Casemateral : PUColor : црна, кафе, кафеава опционална тежина : прибл. 47gcompatible модел : За FUJI XT10 / XT20 / XT30 Пакет Листа : 1 x Pu Камера Случај ова е половина тело заштитен капак За фуџи камера. Изработени од исклучително издржлива стп кожа, компактна структура и мала тежина. вашиот фотоапарат од прашина, оштетување и гребнатини. Батеријата може да се замени без отстранување на обвивката, што е лесна за употреба. Дното монтирано со завртка од 1/4 инчи за монтирање на камерата или може да се монтира директно на статив.

R

Комплементите на стоката