.

.

Купола Удобност Одговара Свадба Прстен Бенд 14к Жолто Злато

Купола Удобност Одговара Свадба Прстен Бенд 14к Жолто Злато

DEN 3.33
Достапност

Совршен и за мажи и за жени, оваа свадбена лента со удобност од жолто злато од 3мм 14к има заоблен внатрешен раб за удобно носење. Бендот има висок полски финиш што го прави овој венчален прстен да изгледа сјајно и елегантно.Информации за производот метал : 14к Жолт Златен Пол : машки, Женски ширина : 3мм.

R

Комплементите на стоката