.

.

Волфрам Астрономски Ѕвезда Круг Амблем Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара 18к Жолто Злато Купола Полиран

Волфрам Астрономски Ѕвезда Круг Амблем Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара 18к Жолто Злато Купола Полиран

DEN 0.33
Достапност

Достапен во цели и пол големини од 4 до 15, прстенот е широк 8 милиметри. Овој луксузен прстен со купола од 18к жолто злато е совршен за употреба за брак или облечено парче луксузен накит. Идеален за дами, момчиња, па дури и за вашиот специјален крал. Нашите сопствени прстени доаѓаат во различни тенки и дебели ширини, па дури и изгледаат одлично на вашиот розов или палец.

R

Комплементите на стоката