.

.

Планина-Шема-43-телефон случај ЗА LG Q За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Планина-Шема-43-Случај ЗА LG Q52

Планина-Шема-43-телефон случај ЗА LG Q За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Планина-Шема-43-Случај ЗА LG Q52

DEN 158.08
Достапност

Целосна Заштитаи Задните И Предните Подигнати Рабови Подигнете Ја Камерата И Екранот Повисоко Од Површината За Контакт, Избегнувајте Потенцијални Гребнатини На Камерата И Екранот.Печатење Со добар Квалитет Напредната технологија за печатење ги одржува печатењата на капакот живописни и не е лесно да исчезнат.[Тенок и Лесен] со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот телефон, но со дополнителен стисок; флексибилниот материјал го прави ставањето и вадењето од ветре [Добијте Комплименти] Многу од нашите клиенти ни кажаа дека имаат многу комплименти со оваа убава футрола за телефон.

R

Комплементите на стоката