.

.

Лесни улични прескокни спортски сандали со прашка

Лесни улични прескокни спортски сандали со прашка

DEN 591.84
Достапност

Прескокнувањето од Easy Street е спортски сандал за санки што нуди удобност и прилагодливост за да ве мотивираат да го земете денот. Длабоко перничената Ева стапало и флексибилна надворешна плоча ќе ве одржат среќни. Затворањето на куката и јамката обезбедува прилагодливост. Атлетската ткаенина испреплетена горната и прстенот на пети ќе додаде нов изглед на вашата летна гардероба. Лесна и флексибилна спортска надворешна плоча. Дизајн на летна забава за удобност. На прстенот за тренд на пети.

R

Комплементите на стоката