.

.

Одморот за време на празник, Божиќ, знак за виси, Среќен Божиќ, 38 “

Одморот за време на празник, Божиќ, знак за виси, Среќен Божиќ, 38 “

DEN 143.84
Достапност

Внесете ги сите во духот на сезоната кога ќе го прикажете овој празник за време на празници за Божиќ. Изработен од издржлив MDF, овој прекрасен знак гласи "Среќен Божиќ. Закачете го во вашата дневна соба или искористете го за да создадете празнична сцена на вашиот преден трем. Бидете сигурни да ги проверите сите радосни Божиќни украси од време на одмор, како надувување на ликови, трепкачки светла, шарени венци и многу повеќе. Прославете го најубавото време во годината кога го украсувате со знакот за виси на Божиќ за време на празниците. Време на празник Дрво Божиќ висин знак, Среќен Божиќ, 38 " : Знак за празници гласи : " Среќен Божиќ ". Користете за да создадете празнична сцена на вашиот преден трем. Приложената метална јамка го олеснува прикажувањето насекаде. Прекрасен начин за добредојде на семејството и пријателите во вашиот дом. Димензии на производот : 9,5 "x .43" x 38 ". Материјали за производи : 88% MDF, 10% хартија, 2% железо. Проверете ги сите радосни божиќни украси од време на одмор како надуени карактери, трепкачки светла, шарени венци и многу повеќе.

R

Комплементите на стоката