.

.

Апстрактна област Медисон Шанан, Зелена сина боја, 4 '6'

Апстрактна област Медисон Шанан, Зелена сина боја, 4 '6'

DEN 1242.56
Достапност

Достапно во повеќе големини. Полипропилен. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим; Ставете го килимот на вашата област подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнети купови. Трајно моќност се наomираше со употреба на трајни предиво од полипропилен синтетичка мешавина за лесна нега, долготрајна брилијантност. Висина на купот : 0,30 во . Заштеди пари. Медисонските килими се совршено централно парче во вашиот дом за надградба на дизајнерски шик. Боја : зелена/сина боја. Додатоци во фотографиите во живот не се вклучени.

R

Комплементите на стоката