.

.

Спакувана забава „многу радост“ Божиќ 12 x10 Сет на овална плоча за еднократна употреба, КТ

Спакувана забава „многу радост“ Божиќ 12 x10 Сет на овална плоча за еднократна употреба, КТ

DEN 271.84
Достапност

Донесете ја радоста овој Божиќ благодарение на овие забавни и празнични овални плочи што ги дизајниравме со вас (и вашата празнична забава) на ум! Совршено е да ја одржите вашата Божиќна вечера и страни е и оваа преголема чинија со детали за златна фолија, сите сигурно ја сакаат! Спакувана забава овална чинија-рај. Многу радосна овална чинија има акценти на златна фолија . Божиќните овални пластери се за еднократна употреба и прават лесно расчистување.

R

Комплементите на стоката