.

.

Те сакам баба почетна кожна нараквица направена со прецизно исечен кристал од розова кутија

Те сакам баба почетна кожна нараквица направена со прецизно исечен кристал од розова кутија

DEN 0.67
Достапност

Те сакам баба почетна кожна нараквица направена со прецизно исечено кристал со розова кутија двојно -гранично -мерач, оригинална плетенка кожа двоен завиткан стил на јастог, затворање на ноктот 14мм, 14к јонски позлата 1 инчи Екстендер 10мм прецизен кристален кристал Кристал Јас сакам баба почетна кожа нараквица направена со прецизно сечење Кристал од розова кутија.

R

Комплементите на стоката