.

.

Тервис Оле Мис Бунтовниците изолирани Тумблер

Тервис Оле Мис Бунтовниците изолирани Тумблер

DEN 3.33
Достапност

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Tervis tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржуваат пијалоците топло или ладно подолго и ја намалува кондензацијата за да спречите прстени на вашата маса . Силен, отпорен на удар, без материјал за БПА, значи дека овие гушачи можат да земат негодување без да се разнишаат и нема да ги задржат вкусовите или нема да ги задржат вкусовите или мириси . Повеќето мембрани се микробранови, замрзнувачи и машина за миење садови безбедни за практичноста без важен и ги вклопуваат повеќето држачи за чаши . Секој класичен Тумблер е гордо и поддржан од гаранција за живот за да можете да купите со доверба.

R

Комплементите на стоката