.

.

Чевли За Деца Слатки Деца Мали Чевли Shoes И Зима Момчиња И Девојчиња Подни Спортски Чевли Рамни Стапала Нелизгачки Кадифен За Топла И Удобна Цртана Шема

Чевли За Деца Слатки Деца Мали Чевли Shoes И Зима Момчиња И Девојчиња Подни Спортски Чевли Рамни Стапала Нелизгачки Кадифен

DEN 2.67
Достапност

Моден дизајн,!. Пол : Унисекс Бебе. Чевли горниот материјал : памук. Тип на затворање : Се Лизга на. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што ќе добиете : 1 пар чевизизе шема : . Големина : 11 Должина На Влошката : 11см/4.3" Препорачана возраст : 0-6 Месеци САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 19 Погоден За : Големина : 12 Должина На Влошката : 12СМ/4.7" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 20 Погоден За : Големина : 13 Должина На Влошката : 13см/5.1" Препорачана возраст : 12-18 Месеци САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 22 Погоден За : Мала Големина : 14 должина На Влошката : 14см/5,5" препорачана Возраст : 18-24 МЕСЕЦИ САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 еу : 23 Погоден За : МАЛО дете ДЕЦА НОВОРОДЕНЧЕ новороденче момчиња девојчиња чевли момче девојка мека мода Обични ПАТИКИ. Материјал со добар Квалитет : бебешки чевли со меки, лесни и анти-лизгачки чевли за мали деца. детски чевли погодни за цела сезона! добар Подарок за забава, новороденче,фотографија,Божиќ, Прв Роденден итн. Моден Дизајн : чевли за патики за новороденчиња бебето ползи и оди. Тоа е добар подарок за туширање за првите пешаци за новороденчиња. први шетачки чевли за девојче.

R

Комплементите на стоката