.

.

Rawlings возрасни еластични бејзбол панталони со мекобол

Rawlings возрасни еластични бејзбол панталони со мекобол

DEN 1.33
Достапност

Rawlings Возрасни еластични бејзбол/ мекобол панталони Rawlings Возрасни еластични бејзбол/ мекобол панталони се со средна тежина, дизајн на влечење со јамки на ременот. Собраната еластична лента за половината овозможува удобно вклопување, додека двојните колена значат издржливост. Големина $ бои : $ Color $ Rawlings Возрасни еластични бејзбол/ мекобол панталони Раоли за возрасни еластични бејзбол/ мекобол панталони се со средна тежина, дизајн на влечење со јамки за појас. Собраната еластична лента за половината овозможува удобно вклопување, додека двојните колена значат издржливост. • 100% истегнат полиестер со двојно плетено материјал со средна тежина • потсмев на летање со јамки со ремен • Еден заден џеб • Управување со влага и материјал за ослободување на дамки • Појас не е вклучен големини : $ со големина $ бои : $ боја $.

R

Комплементите на стоката