.

.

Commentsенски целосен покриеност со измама без граница, стил 74325

Commentsенски целосен покриеност со измама без граница, стил 74325

DEN 1.00
Достапност

Конечно, еден без ремен градник што останува на место, зрачениот од Vanity Fair Full Coversage Mashing Rampless Braire Bra има силиконски по должината на подножјето, страните и да се задржи на кожата без да се лизне. Овој градник без ремен има двојна плетена ткаенина што се изедначува наоколу, давајќи ви прекрасно мазна силуета. Со лесно поставени контурирани чаши, ќе добиете целосна покриеност и поддршка што ви е потребна за целодневен удобност. Крајно во мазнење на грбот Со уште повеќе начини за носење, овој градник има кабриолетни ленти за да го носи 4 различни начини. Одете без ремен или додадете ги двете ленти за да ги носите традиционално, стилот на запрени или крцкави. Loveе го сакате зрачењето од Vanity Fair, целосна покриеност со измама без граници. Дизајнирано за да можете да заблескате. Сјајни од Vanity Fair Women'sенски целосен покриеност, измазнување на градникот без ремен, стил 74325 : безжичен градник со 4-насочна ткаенина што се обликува и се изедначува по должината на грбот и страните. Преобразува 4 начини за разноврсност - безжичен, традиционален, крцкав и зачудувачки. Нема okeиркање подлога без силиконски лизгање за да го задржи градник во место. Лесно наредени чаши за контура. Кука назад : 80% полиестер, 20% спандекс; ексклузивно за декорација. Vanity Fair Точка бр. 3474325.

R

Комплементите на стоката