.

.

Мебел за пикап куќи Гламур кралица платформа за складирање на спална соба

Мебел за пикап куќи Гламур кралица платформа за складирање на спална соба

DEN 2.33
Достапност

Мебел за пикапи за мебел гламур за чување на кралицата на кралицата 5 парчиња во спална соба се поставува глам до вашата спална соба. Неговата шик завршница на шампањ е нагласена од украсен огледало во текот на целиот период. Стилски, хромирани глави за нокти и кожна кожа се користат во нејзината висока мода тапациран тапациран. Уживајте во оваа колекција, осветлувањето на расположението, прикажано во и на главата. Заврши шик шампањ. Гламурозни хромирани рачки со кристални акценти. Огледало стакло. Стилски стапала на заградата. Стапало за складирање. Дијамант затегнати кожени тапацирани тапацирани плочи. Сребрените завршија глави за нокти. Осветлување на расположението во таблата и огледалото.

R

Комплементите на стоката