.

.

Беатрис дома мода Медалјон Ченил кралот Шам бел

Беатрис дома мода Медалјон Ченил кралот Шам бел

DEN 815.84
Достапност

Создадете регална и релаксирачка оаза во вашата спална соба со овој богат памучен медалјон Ченил Шам. Тоа е визија во бело што зрачи со раскош со прекрасен дизајн на медалјон инспириран од чипка, агли на дното на bellвончето и елегантно рабна полите. Медалјонскиот срам има шармантен дизајн на медалјон кој му дава на вашиот кревет стил инспириран од гроздобер. 100% памук; Лесен; Сите сезони. Увезени; Tuted Chenille Cotton; Машина за перење.

R

Комплементите на стоката