.

.

Трговска марка ликовна уметност пејзажи со кои се изедначи врамена уметност „tcan giardini i“ од Алан Блетин

Трговска марка ликовна уметност пејзажи со кои се изедначи врамена уметност „tcan giardini i“ од Алан Блетин

DEN 2.00
Достапност

Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Неговата огромна колекција на ликовна фотографија е прикажана во Меум, галерија и приватни колекции. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Тема : пејзажи. Тип на производ : Рамка од дрво, црна матка, акрилик. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Стил : современ. Носталгичната, мека, романтична и привлечна слика на Алан го носи минатото во сегашноста. Алан имал успех со својата работа во календари, картички и украси на wallидови, а исто така и уреднички слики во периодични списанија, книги и списанија. Овој висококвалитетен принт е со метеж за црно матенирање и доаѓа во рамка од дрво. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност за квалитет на MEUM. Уметник : Алан Блатин. Носталгичната, мека, романтична и привлечна слика на Алан го носи минатото во сегашноста. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Ова е подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има градинарски лавиринт формиран од уредно исечени жива ограда. За време на времето поминато во странство и во рамките на тој фати уникатна разновидност на фотографија, почнувајќи од архитектура до пејзажи, покрај портрети и мртва фотографија. Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор. 7x7 giclee отпечаток под акрилик во рамка од дрво 13,75x13,75. 7x7 giclee отпечаток под акрилик во рамка од дрво 13,75x13,75. За време на времето поминато во странство и во рамките на тој фати уникатна разновидност на фотографија, почнувајќи од архитектура до пејзажи, покрај портрети и мртва фотографија. Неговата огромна колекција на ликовна фотографија е прикажана во Меум, галерија и приватни колекции. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност за квалитет на MEUM.

R

Комплементите на стоката