.

.

Универзитет во Тексас, Сан Антонио 11 14 Рамка за диплома за стипендии

Универзитет во Тексас, Сан Антонио 11 14 Рамка за диплома за стипендии

DEN 255.84
Достапност

Дипломата на Универзитетот во Тексас, Сан Антонио 11 "x 14 " ви обезбедува простор да ги задржите вашите ингеренциите. Се одликува со фотографија од кампусот на вашиот алматер што можете да го прикажете гордо. Оваа сопствена рамка за диплома е направена од богата махагони за попривлечен изглед. Тоа е рачно изработено за квалитет што можете да го видите. Има дел од пресекот под сликата што точно одговара на вашата диплома. Рамката е погодна за дружење во вашата канцеларија, студија или каде и да се сретнете со клиенти и соработници. Оваа рамка доаѓа со сè што ви треба за да ја монтирате дипломата внатре. Универзитет во Тексас, Сан Антонио 11 „x 14“ рамка за диплома за стипендии : официјално лиценциран колегиум производ. Прави прекрасен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени. Рамката за диплома во махагони има богата и длабока боја. Мерки 11 "x 14". Се одликува со слика на кампусот на Универзитетот во Тексас, Сан Антонио. Исеците точно одговараат на вашата диплома.

R

Комплементите на стоката