.

.

Дуксер Удобност Бои Дуксери Трендовски Удобно Кафеава 2XL

Дуксер Удобност Бои Дуксери Трендовски Удобно Кафеава 2XL

DEN 3.00
Достапност

Должина на облека : Редовнопроверете ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Должина на ракавот : Долги Ракави Сезона : зимски стил : Мода, Каузалнадекорација : Не3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Тип на шема : Тежина На Печатење : 180~250g(S-3 XL)1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење јака : О Врат : Женски Материјал : Полиестеро2. Стилски и мода ве прават попривлечнипакетот вклучува специфичност на артиклот1 Врвни Тимови За компјутери Постара женска Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 59cm/23.23" Ракав : 45cm/17.72"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 61cm/24.02" Ракав : 47cm/18.50"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 63cm/24.80" Ракав : 49см/19.29"големина : xl биста : 108см/42.52" Должина : 65см/25.59" ракав : 51см/20.08"големина : xxl биста : 112см/44.09" Должина : 67см/26.38" Ракав : 53см/20.87"големина : xxxl биста : 116см/45.67" должина : 70см/27.56" ракав : 54см/21.26" Пакетот Вклучува. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Точка Специфики. Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент,Преголеми, Долги Ракави/.

R

Комплементите на стоката