.

.

Женски Секач И Бак Црн Детроит Лавови Повратно Лого Траверс Рашири Четвртина-Патент Пуловер Врвот

Женски Секач И Бак Црн Детроит Лавови Повратно Лого Траверс Рашири Четвртина-Патент Пуловер Врвот

DEN 0.67
Достапност

Кога температурата паѓа, подигнете ја вашата игра со оваа прекрасна Детроит Лавови Траверс Истегнување Четвртина-Патент Пуловер Врвот Со Секач & Бак. Оваа јакна е дизајнирана да ве стопли на умерени температури, што ја прави совршена за прикажување На гордоста На Детроит лавови во постудено време. Додадете ја слатката опрема во вашата колекција Лавови Во Детроит денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење. Долг ракав. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Дупки за палецот во манжетните. Увезени. Цврста двојно плетена ткаенина од дрес со мат изглед. Рефлектирачка лента на патент. УПФ 50+ заштита од сонце. Отстранување на влага. 1/4-Поштенски.

R

Комплементите на стоката