.

.

Чипови со оризово чипови со цело зрно, обложено со чоколадо, 3. мл

Чипови со оризово чипови со цело зрно, обложено со чоколадо, 3. мл

DEN 63.36
Достапност

Ако барате закуска што носи слатки и крцкави, чипови од ориз од шиболим можат да бидат вашето решение. Тие се убави за грицки од различни возрасти, и можете да ги поставите на ручеци или да патувате или да ги јадете веднаш од торбата. Чипчињата обложени со чоколадо обезбедуваат влакна што ви требаат во вкусен пакет со големина на залак. Шиболим чипови од ориз од цело зрно, обложено со чоколадо, 3,5 мл : Секоја порција има 110 калории. 5 G маснотии. Без холестерол. Вкупните јаглени хидрати се 5%. Кошер за цела година. Не за Пасха.

R

Комплементите на стоката