.

.

Луксузна фрлање перница 16in 16in

Луксузна фрлање перница 16in 16in

DEN 554.40
Достапност

Истакнувајќи ја бесконечноста на екстравагантен стил и оптимален дизајн, ова е перницата што сте ја искористиле! Сигурно ќе искра во кој било простор. Создадете инстант шарм во вашиот дом d? Корт со оваа перница за фрлање перница за фрлање сафари. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од постелнина и рајон. *Бои : разнобојно *ткаенина Потекло : Кина. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 55% постелнина, 45% Рејон *Модел : Пајсли *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I луксузен фрлање перница 16in x 16in.

R

Комплементите на стоката